charset=iso-8859-9" /> Balıkesir Fotoğraf Sanatı Derneği - ETKINLIK
ETKINLIK Yazdır E-Posta
Cuma, 21 Kasım 2014
2014-2015 dönemimizi planladık 27 Kasım Perşembe saat 18:30 dan itibaren uygulamaya geçmek istiyoruz. Etkinliklerimiz, bu yıl, her yıl olduğu gibi, fotoğraf gösterileri, fotoğraf değerlendirmeleri şeklinde olacak, bunun yanında bu yıl dan itibaren her yıl farklı bir konu ele alarak fotoğrafın dallarında uzmanlaşmayı sağlamak istiyoruz.
Dernek üyelerimiz genellikle belgesel fotoğraf dalında fotoğraf çekmektedir. Bu nedenle bu sene önceliği belgesel fotoğrafçılığa verdik. Perşembe etkinliklerimizin bir haftalık kısmını buna ayırıyoruz. İlk önce belgesel fotoğrafçılık hakkında seminerlerimiz olacak ve ardından Tahir Ün'le birlikte bir fotoğraf atölyesi ile bilgilerimizi pekiştireceğiz. Mayıs ayında bitirmeyi düşünüyoruz.
Konumuz, "HER SEMT BALIKESİR" Salı ve/veya Cumartesi günleri saat 11.00 den 14.00 e kadar belirlediğimiz bir semtte çekimler yaparak, seminerde aldığımız teorik bilgileri uygulayacağız.
Bu durumda; her ay gerçekleşecek olan Perşembe etkinliklerimiz de;
1. hafta belgesel fotoğrafçılık (seminer)
2. hafta fotoğraf sergisi, gösteri ve söyleşi
3. hafta fotoğraf gösterisi
4. hafta fotoğraf okuma, değerlendirme olacaktır.
Sizlerin istek ve görüşleriniz bizim için önemli olması nedeniyle bizlerle düşüncelerinizi paylaşmanızı isteriz. Perşembe etkinliklerimizde birlikte olmak dileğiyle...
Not: sıralama sergiler nedeniyle değişebilir.
Balıkesir Fotograf Sanatı Derneği 
Yönetim Kurulu Adına 
Başkan 
Bahar ÖZMEN 
Son Güncelleme ( Cuma, 21 Kasım 2014 )
 
< Önceki   Sonraki >